Neler Yapıyoruz?

MGS Software ekibi olarak yeni teknolojileri ye trendleri yakından takip ediyor böylece hizmet verdiğimiz her alanda müşterilerimize modern ve başarılı projeler geliştiriyoruz.

30 +

Takım Üyesi

7

Farklı Ülkede Hizmet

52

Tamamlanan Proje

7 Yıllık

Sektör Tecrübesi

Biz Kimiz

MGS Software

MGS Software, 20 yılı aşkın süredir Türkiye'de faaliyet gösteren MGS Grup'un bir üyesidir. MGS, kurulduğu günden bu yana gayrimenkul, otomotiv ve sigortacılık gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermiştir. MGS Grup'un yazılım bölümü olan şirketimiz, yazılım ürünlerini yurt içi ve yurt dışında geniş bir ölçekte sunmaktadır.

Vizyonumuz & Değerlerimiz​

Keşfediyoruz, Geliştiriyoruz, Geleceğin Teknolojisine Adım Atıyoruz!

MGS Software olarak, iş birliği yaptığımız markaların dijital dönüşümlerini hayata geçiriyor, onları dijital geleceğe hazırlıyoruz. Teknolojik altyapımız ve gelişen teknolojileri yakından takip eden deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan dijital dönüşüm stratejinizi belirleyerek planlamalar yapıyoruz. Marka kimliğinizi öne çıkartacak yenilikçi çözümler ve yaratıcı fikirlerimizle sonuç odaklı işler üreterek memnuniyetinizi garantiliyoruz. Bu süreçte markanızın tüm dijital süreçlerini tek bir çatı altında toplayacak profesyonel bir iş ortaklığı için biz hazırız.

Yüksek Kalite & Uygun Maliyetli Çözümler

Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını anlayarak onlara yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz. Uygun maliyetli çözümler ve hedefler ile emin adımlarla ilerliyoruz.

Kusursuz Güvenilirlik

İşlerimizin güvenilirliğini resmi sözleşme sayesinde müşterimizin haklarını ve fikri mülkiyetini koruyarak garanti ediyoruz. Teknik kusursuzluğu mükemmel müşteri hizmetiyle birleştiriyoruz.

Benzersiz Yaratıcılık

Benzersiz yaratıcılığı, işbirliğini, fikir paylaşımını ve herkesin ortak hedefe katkısını önemsiyoruz.

hakkımızda vizyonumuz ve misyonumuz

Ofisimiz

İstanbul & Dubai

Ofisimiz Dubai & Teknolojinin Kalbi İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark'da!

İstanbul

İstanbul

Ofis No. 101, İkitelli OSB Mahallesi, YTÜ Teknopark Sokak Başakşehir – İstanbul, Türkiye.

Dubai

Dubai

Office No. 1110, Lake Central Tower, Marasi Dr Business Bay – Dubai, UAE.