Shape Image
Shape Image

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

İş kimliğinizi dijital dünyaya aktarırken köprü görevi gören kurumsal web tasarım hizmeti için sizin hedefiniz köprü, bizim hedefimiz de köprünün sağlamlığı. Kaliteli ve dayanıklı bir web sitesi için talebinizi uzman ellere bırakın. Müşteri memnuniyetinin üst seviyede kalmasını hedefliyoruz.

Customer analysis

Objectively exceptional via customized intellectual.

Real time metrics

Objectively exceptional via customized intellectual.

Profesyonel Web Tasarım

Peki, siteniz her cihaz için uyumlu mu?

Google, arama sonuçlarında mobil uyumluluğu üst düzey olan web sitelerini üst sıralara çıkarıyor. “Responsive Web Tasarım” bizim de dikkat ettiğimiz, web sitenizi kullanıcı odaklı hazırlama hususunda önemli kabul ettiğimiz bir konu.

Sitenizi bilgisayar, mobil cihazlar ve tabletlere uygun olarak hazırlıyoruz. Potansiyel müşterilerinizi markanızla etkileşime geçirmeye teşvik edecek, pazarlama stratejinize uygun kullanıcı deneyimi yüksek profesyonel ve kurumsal web tasarımlar geliştirir, en son teknoloji ve işlevleri içeren mobil uyumlu çözümler üretiriz.

Shape Image
Shape Image

Everything We Do it With Love

Progressively deploy market positioning catalysts for change and technically sound
authoritatively e-enable resource-leveling infrastructures.
150 +

Completed Projects

Rapidiously embrace distinctive best practices after B2B syndicate.

2 k

Happy Client

Rapidiously embrace distinctive best practices after B2B syndicate.

90 %

24/7 Support

Rapidiously embrace distinctive best practices after B2B syndicate.

Projenize Bizimle Başlayın​

Hedefiniz veya proje boyutunuz ne olursa olsun, standartlara uygun olarak çalışmalar ile %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz.

⠀⠀"İş dünyamızın ihtiyaç duyduğu çözümlerin artık çoğu dijital. Yeni nesil gereksinimlerin ortaya çıktığı günümüzde, bir çözüm üretmek ya da dijital bir ürün geliştirmek için ihtiyacınız olan en önemli kaynak ise, her yönüyle yetkin ve güvenilir bir teknoloji ekibi… Elbette kendi teknoloji ekibinizi kurabilirsiniz. Ancak her geçen gün ülkemizde bir teknoloji ekibi kurmanın, kurmayı başarsanız dahi bu ekibi yönetmenin gitgide zorlaştığını fark etmiş olmalısınız.Size önerebileceğim alternatif çözüm ise, MGS Software gibi doğru bir partner ile çalışmak olacaktır. Oniki markası olarak biz, iş hayatındaki en önemli problemlerden birini çözüyoruz. Birçok endüstride ve sektör dikeyinde uzun yıllardır yapılmakta olan konferans, zirve ve benzeri etkinlikleri, geliştirdiğimiz yapay zeka destekli B2B eşleşmeler yapabilen hibrit event teknolojisi ile daha verimli ve keyifli hale getirmeyi başardık."

Ziya Kızıltan

Ziya Kızıltan

Oniki Co-Founder & CEO

Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.