Shape Image
Shape Image

Sosyal Medyada Başarı, Profesyonellik Gerektirir!

Etkili bir sosyal medya yönetimi için bu konuda uzman olmak gerekir. Sosyal medya platformlarının kullanımı basit ve pratik olsa da yanlış adımlar atılması markaya yarardan çok zarar getirebilir. Bu noktada devreye profesyonel sosyal medya yönetimi giriyor. Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi sürecinde deneyimli bir ekip ile vermiş olduğumuz hizmetle bütçenizi daha etkili şekilde kullanılabilir ve her zaman marka imajınızı güçlü kılabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti Her Firmanın İmajını Yansıtır

Markanızın itibarı ve büyümesi için sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir ekibe teslim etmek her zaman faydalı olacaktır. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest, YouTube, Tiktok, Telegram ve WhatsApp Business ve diğerleri. Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile tüm sosyal medya platformlarını profesyonel olarak yönetin ve bu sayede web sitelerinize daha fazla trafik çekebilir, daha geniş kitlelere ulaşabilir, marka bilinirliğini artırabilir, marka sadakati yaratabilirsiniz.

Shape Image
Shape Image

Projenize Bizimle Başlayın​

Hedefiniz veya proje boyutunuz ne olursa olsun, standartlara uygun olarak çalışmalar ile %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz.

⠀⠀"İş dünyamızın ihtiyaç duyduğu çözümlerin artık çoğu dijital. Yeni nesil gereksinimlerin ortaya çıktığı günümüzde, bir çözüm üretmek ya da dijital bir ürün geliştirmek için ihtiyacınız olan en önemli kaynak ise, her yönüyle yetkin ve güvenilir bir teknoloji ekibi… Elbette kendi teknoloji ekibinizi kurabilirsiniz. Ancak her geçen gün ülkemizde bir teknoloji ekibi kurmanın, kurmayı başarsanız dahi bu ekibi yönetmenin gitgide zorlaştığını fark etmiş olmalısınız.Size önerebileceğim alternatif çözüm ise, MGS Software gibi doğru bir partner ile çalışmak olacaktır. Oniki markası olarak biz, iş hayatındaki en önemli problemlerden birini çözüyoruz. Birçok endüstride ve sektör dikeyinde uzun yıllardır yapılmakta olan konferans, zirve ve benzeri etkinlikleri, geliştirdiğimiz yapay zeka destekli B2B eşleşmeler yapabilen hibrit event teknolojisi ile daha verimli ve keyifli hale getirmeyi başardık."

Ziya Kızıltan

Ziya Kızıltan

Oniki Co-Founder & CEO

Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.