Mobil Uygulama & Mobil Yazılım Geliştirme Firması
Shape Image
Shape Image

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil Yazılım

Mobil yazılım firması olarak MGS Software güvencesiyle mobil yazılım geliştirme ve mobil uygulama hizmeti vermekteyiz. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle tüm platformlar için mobil yazılım ve mobil uygulama hizmeti vermekteyiz.

Mobil yazılım hizmetleri:

  • iOS Uygulama Geliştirme
  • Android Uygulama Geliştirme
  • Mobil Yazılım Geliştirme
  • Native Mobil Uygulama Geliştirme
  • Kurumsal Mobil Uygulama

Mobil Yazılım Firması

Gelecek Teknoloji Trendi: Mobil Uygulama

Günümüzün en büyük teknolojilerinden olan mobil alanında yazılım ve uygulama geliştiriyoruz. Gelişen trendleri takip eden ekibimiz en güncel teknolojiyle ihtiyacınız olan mobil yazılımları gelecek teknoloji dünyasına uyumlu olarak sunmaktadır. Sadece mobil yazılım aşamasında değil öncesinde ve sonrasında uygulamanızın mükemmele yakın olmasını kendimize görev ediniyoruz.

Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image

Mobil Uygulamanız İle Daha Fazlasına

Günden güne sayısı artan uygulamaları milyonlarla ifade edilen, hızlı gelişen mobil dünyada yerinizi almayı ne kadar erteleyeceksiniz?

Mobil Uygulama yazılımları sayesinde yeni teknolojiye uyum sağlayarak daha fazla kişiye ulaşmayı gerçekleştirebilirsiniz. Mobil yazılım alanında ihtiyacınız olan özel uygulamaları büyük titizlik ve özveriyle yapıyoruz. Heyecanlı ve istekli ekibimiz yaptırmak istediğiniz özel yazılımı dinliyor , fikir veriyor , projelendirip teslim ediyoruz.

Projenize Bizimle Başlayın​

Hedefiniz veya proje boyutunuz ne olursa olsun, standartlara uygun olarak çalışmalar ile %100 memnuniyetinizi hedefliyoruz.

⠀⠀"İş dünyamızın ihtiyaç duyduğu çözümlerin artık çoğu dijital. Yeni nesil gereksinimlerin ortaya çıktığı günümüzde, bir çözüm üretmek ya da dijital bir ürün geliştirmek için ihtiyacınız olan en önemli kaynak ise, her yönüyle yetkin ve güvenilir bir teknoloji ekibi… Elbette kendi teknoloji ekibinizi kurabilirsiniz. Ancak her geçen gün ülkemizde bir teknoloji ekibi kurmanın, kurmayı başarsanız dahi bu ekibi yönetmenin gitgide zorlaştığını fark etmiş olmalısınız.Size önerebileceğim alternatif çözüm ise, MGS Software gibi doğru bir partner ile çalışmak olacaktır. Oniki markası olarak biz, iş hayatındaki en önemli problemlerden birini çözüyoruz. Birçok endüstride ve sektör dikeyinde uzun yıllardır yapılmakta olan konferans, zirve ve benzeri etkinlikleri, geliştirdiğimiz yapay zeka destekli B2B eşleşmeler yapabilen hibrit event teknolojisi ile daha verimli ve keyifli hale getirmeyi başardık."

Ziya Kızıltan

Ziya Kızıltan

Oniki Co-Founder & CEO

Formu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçelim.