Kargo Paket

Taşıma hizmeti veren firma ve hizmet almak isteyen kullanıcıları bir araya getirerek , firmalar için büyük müşteri havuzu, kullanıcılar için de çeşitli servis ve avantajlı fiyat seçenekleri sunan, tüm gönderi ile ilgili işlemlerini tek bir ekranda işlem yapmasına olanak sunan bir platformdur.
Taşıma hizmeti sağlayan firmalar ile kurulan yazılımsal arayüz bağlantıları ile kullanıcılara takip, bildirim, fiyat ve diğer birçok özellik ile geri bildirim sağlayan kargopaket, firma ve kullanıcıların ortak buluşma noktasıdır

Kargopaket Nasıl Çalışır

Kullanıcı kargopaket sistemine girer.
Hızlı gönderi oluşturma araçları (altlık,kopya,içe aktarım, adres defteri) ile en kısa sürede gönderisini oluşturur.
Firmalar tüm fiyat hesaplamalarını yazılımsal olarak sisteme tanıtmaları ile kullanıcılar gönderi özelliklerini belirledikten sonra tüm firmalara ait geniş fiyat yelpazesini inceleme imkanı bulur.
Kullanıcı dilediği servisi ve bu servisi sağlayan firmaları inceleyebilir.
Dilediği firmayı seçtikten sonra daha sonra göndermek üzere kaydedebilir veya anında ödeyip işlemi başlatabilir.
Ödeme kargopaket güvenilir sisteminde bekletilir.
Kullanıcının tercihine göre evden teslim veya şubeye teslim olarak gönderi firma tarafından teslim alınır.
Gönderi ile ilgili gelişmeler kargopaket sistemine firma tarafından gönderilir. Bu sayede kullanıcı sistem üzerinden takip sağlayabilir.
Gönderi ile ilgili güncelleme sağlamaz ise yazılımsal arayüz sağlayan firmalara sistem hatırlatma bildirimi gönderebiilir.
Gönderinin tamamlanması dahilinde ücret kargopaket tarafından firmaya aktarılır. ve kullanıcıdan geri dönüş alınır.

KargoPaket İle Neler Yapılabilir

Sizlere ek hizmet verme kanalı ve yüksek müşteri potansiyeli ile taşıma hacminizi genişletecektir.İşlemler tamamen çevrimiçi ortamda gerçekleşmesinden ötürü hız ve kolaylık sağlayacaktır. Tüm süreç firmalar ile kurulan yazılımsal arayüz sayesinde otomatikleştirilmektedir. Bu sayede zaman kaybının önüne geçilmektedir.Müşteri hizmetleri ve yatırım maliyeti olmadan tüm hizmetlerinizi müşterilerinize sunma olanağı sağlar.

Gönderi hesaplama aracı sayesinde firmalar ile kurulacak yazılımsal bağlantı sayesinde tüm firmalara özel servislerin ve gönderi ücretlerinin dinamik olarak hesaplanması yapılabilmektedir..
Bakiye Sistemi kullanıcılar hesaplarını bir cüzdan olarak kullanarak ödeme yapabilmektedir.
Adres defteri aracı ile kullanıcılar, tıpkı bir rehber gibi kaydettiği gönderici ve alıcı bilgilerini adres defterinden çağırarak hızlı şekilde işlem yapabilme imkanı sunar..
opya ve altlık aracı ile daha önce oluşturulmuş tüm paketlerden yeni bir gönderi oluşturulabilir ve üzerinde değişiklik yapılabilir veya şablondan ölçüler çağırılabilir.
Bildirim ve Takip Sistemi ile kullanıcılar gönderileri ile ilgili gelişmeleri , firmalar ile kurulan yazılımsal bağlantı ile bildirim olarak alabilmektedir.
Çoklu içe aktarım aracı sayesinde kullanıcılara excel vb uygulamalarında oluşturulan şablonların sisteme aktarılarak otomatik gönderi oluşturma seneçeği sunar

Firma:

MGS Software

Tarih:

Ağustos 27, 2020

Hizmet:

Mobil Uygulama, Web Sitesi